Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít

Vydejte se s námi na cestu k lepší budoucnosti!

Broumov je finalistou titulu Evropské hlavní město kultury 2028 a ukazuje tak, že i malá města a regiony mají místo na mapě Česka a Evropy. Ve skutečnosti v evropských "Broumovech" žije třetina Evropanů!

Přidejte se k nám!

Chci se stát dobrovolníkem
Chci se stát dobrovolníkem

Bez dobrovolnictví by to nešlo. Vítáme všechny, kteří nám chtějí pomoci. Výměnou nabízíme vřelé srdce, skvělou kulturu a příležitost k tomu naučit se mnoho nového! Ať už byste chtěli pracovat v produkci, marketingu nebo se stát technikem

Hlásím se
Chci se stát ambasadorem
Chci se stát ambasadorem

Broumov 2028 není jen kandidaturou jednoho města. Reprezentuje celý region a všechny podobné regiony v Česku i v Evropě. Jestli si myslíte, že spravedlivější a rovnější rozvoj regionů je cesta k odolnější společnosti, podpořte nás jako celá řada dalších osobností. Společně tu změnu dotáhneme!

Jsem s vámi
Chci se podílet na akcích!
Chci se podílet na akcích!

Máte skvělou kapelu, začínající divadlo nebo tvoříte výtvarná díla? Vaříte skvělé jídlo nebo vyšíváte? Všechno je kultura! Napište nám, pošlete ukázku vaší práce a rádi vás v budoucnu zařadíme do programu. Hledáme umělce lokální i mezinárodní.

Posílám
Chci se stát poutníkem
Chci se stát poutníkem

Chcete nás podporovat na dálku? Zapojte se do naší poutnické výzvy a začněte hned teď něco dělat. Darujte nám symbolicky vaše nachozené kilometry, posekaný trávník nebo upečený chleba. Kreativní poutník nemusí jen chodit! Získáte digitálního avatara, který vás bude na pouti doprovázet!

Vyrážím na cestu