Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít

PROJEKTY

OnStage - Na jeviště!
Čtěte více

OnStage - Na jeviště!

Projekt OnStage podporuje  inkluzi sociálně znevýhodněných dětí prostřednictvím skupinové výuky performativních umění, především hudby. Skrze volnočasové kroužky nabízí možnost smysluplně trávit volný čas.

Máme rádi Broumov(sko)
Čtěte více

Máme rádi Broumov(sko)

Grantová výzva Máme rádi Broumov(sko) podporuje projekty, které region proměňují v místo, kde se dobře žije, kde kvete kultura a dobré sousedské vztahy. Každý z nás totiž tvoří Broumov(sko). 

Kreativní učení
Čtěte více

Kreativní učení

Kreativní učení propojuje umělce a učitele. vytváří půdu pro rozvoj kreativity dětí, dává jim možnost učit se prožitkem, spolupracovat a nebát se přicházet s vlastními nápady. Jednou ze zapojených škol i je Hradební škola v Broumově.

Study visit Broumov 2028
Čtěte více

Study visit Broumov 2028

Téma spolupráce bylo pro kreativní poutnictví a celou kandidaturu Broumova na Evropské hlavní město kultury 2028 vždy klíčové. Záměrem projektu Study visit Broumov 2028 je prohloubení mezinárodní spolupráce s finalisty soutěže EHMK.

Urbact IV
Čtěte více

Urbact IV

Cílem URBACTu je podpořit udržitelný rozvoj měst prostřednictvím výměny zkušeností mezi partnery. A co název sítě znamená? Při každé obnově města by se mělo myslet hlavně na to, aby ze změny měli prospěch na prvním místě lidé, kteří tu žijí.

Výstava Romano Drom
Čtěte více

Výstava Romano Drom

Vzpomínky jsou bohatství, které si zaslouží naši pozornost a péči. Proto jsme se rozhodli podpořit naše aktivní sousedy z romské komunity v jejich přání zachytit vzpomínky svých blízkých a poznat proměnu života na Broumovsku.