Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít


Končí další rok s ONSTAGE

Na jeviště latinskou 2: Školní rok se blíží ke konci a s ním i další rok projektu On Stage - Na jeviště II

Broumovské děti i tento rok měly možnost navštěvovat taneční a hudební kroužky a rozmanité kreativní workshopy. Letos jsme mysleli i na dospělé a umožnili jim se pravidelně potkávat, společně tvořit a učit se novým věcem. 

Pravidelně probíhali kroužky street dance, tradičních a romských tanců a pohybově taneční kroužek. V dětském domově probíhala výuka hry na kytaru.

Byl to rok plný úsměvů a vzniku nových přátelství. Děkujeme všem, kteří se do něho zapojili - skvělých lektorům a lektorkám za jejich nadšení a čas, Centrum pro rodinu Broumov a Dětský domov v Broumově za zázemí pro kroužky a hlavně dětem a jejich rodičům za aktivní zapojení. 

Náš kolega Tomáš Valášek teď obchází všechny kroužky a točí finálové video, které pak záhy zveřejníme. 

Pokud chcete vidět, co se děti naučily, příští týden máte hned 2 šance - 28.6. na akci Den pro rodinu v Broumově a 29.6. Den pro obec 2024 v Božanově. Velké díky patří i všem organizátorům akcí na Broumovsku, které kroužky zvou na představení. Děkujeme! 

Projekt Na jeviště II je  financován z Národního plánu obnovy za finanční podpory Evropské unie pod registračním číslem 0313000197.