Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít


Senioři z Broumova online!

Po úspěšném listopadovém školení Jak na chytré telefony v podání organizace Moudrá sovička a za podpory Nadace Vodafone, jsme v dubnu uspořádali další odpoledne pro všechny seniory, kteří chtějí ovládat chytré telefony a být ve spojení se světem.  

Čtyřhodinové intenzivní školení je seznámilo se základy, ale i pokročilými funkcemi chytrých telefonů. Otevřel jim svět internetu a nejrůznějších aplikací, které mohou nejen usnadnit život, ale také je spojit s rodinou a celým světem.  

Společně s účastníky a účastnicemi jsme založili skupinu v aplikaci WhatsApp, kterou budeme používat hlavně pro sdílení novinek a pozvánek na nejrůznější akce. Vyzkoušeli jsme si napsat o radu nebo pomoc. Chceme být v úzkém spojení, bojovat proti samotě a budovat přátelské vztahy - moderní technologie nám v tom pomáhají. 

  • Jste senior nebo seniorka a chcete se přidat k naší online skupině? V případě, že máte ve svém telefonu nainstalovanou aplikaci WhatsApp, připojte se k nám pomocí tohoto odkazu: https://chat.whatsapp.com/KaL3QLc1psd1eNqozq6IUr.

  • WhatsApp nemáte, ale máte zájem o podobné školení na chytré telefony? Dejte vědět Pavle Jenkové na tel. 724 039 531 nebo e-mail pavla.jenkova@aprb.cz