Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít


S láskou a pokorou

Tento pátek se v prostorách kulturního domu Střelnice Broumov uskutečnilo veliké seznámení všech účastníků, kteří se podílejí na jednom báječném projektu jménem OnStage. Sálem se rozléhala hudba, kterou doplňovaly taneční kroky talentů všeho věku. A že jsme jich tu měli! 

Mohli jsme zde vidět mladé umělce ze ZUŠ Broumov, například smyčcový orchestr, Popular Melody Band a společně s nimi i taneční obor. Společně s námi tu byla i Základní a Praktická škola Broumov a přišly i děti ze školky projektu  ‘‘ZAČÍT SPOLU‘‘. Nechyběl ani dětský domov a Ulita Broumov, společně s tanečně-pohybovým kroužkem při Komunitním centru. Účastníci měli dostupné občerstvení a nechybělo ani menší publikum, které přišlo podpořit své děti. 

Společně strávený čas tady, nás utvrdil v jedné věci, když děláme to, co nás baví a děláme to s láskou a pokorou, dojdeme zatraceně daleko! Věříme, že jste si společně strávený čas s námi plně užili a budeme se na vás těšit zase příště!  

Melanie Jirásková, FOTO: Pavla Jenková

My se taky budeme těšit! Melanii tímto děkujeme a za Broumov 2028 už jen dodáme, že představení Letem světem se bude, opět na Střelnici, konat 16. února v 18 hodin. Více o projektu OnStage! se dozvíte zde