Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít

Potkej se v Broumově

Co je kandidatura na Evropské hlavní město kultury? Co máme na našem městě rádi a co nám tu naopak chybí? Ve kterých jeho částech se cítíme dobře a bezpečně a ve kterých zase tolik ne? 

Nejen tohle jsou otázky, které probereme už tento čtvrtek 26.5. v rámci první ze série akcí Ty tvoříš Broumov. Potkej se v Broumově začne od 16:00 v pivnici U Medvěda na Křinickém sídlišti. Je určená pro všechny věkové skupiny, vezměte tedy proto sousedy, babičky, dědečky, děti nebo třeba kolegyně z práce či známé z fotbalu a doražte za námi. 

 

A co Vás čeká?

Pivo a limo, na které vás zveme.
Setkání s vašimi sousedy, známými a neznámými a také se členy týmu kandidatury města na Evropské hlavní město kultury. Poslední jmenovaní vám krátce představí kandidaturu, přínosy a probíhající či chystané projekty. 
Volný prostor pro debaty - ať už o městě, jeho budoucnosti nebo přítomnosti, kandidatuře nebo třeba o fotbale.
Hudební doprovod, o který se postará pan harmonikář.
Soutěžní kvíz o Broumovsku, který budete moct vyplnit i na dalších akcích. Pokud ho budete mít správně, dostanete se do slosování o přelet nad Broumovem!
Pocitová mapa, kde můžete sdělit, ve kterých místech Broumova se cítíte dobře/špatně a proč. 
Kreativní koutek pro děti. 

 

Akce je zdarma.

Jak se dostat do pivnice? To zjistíte tady.

Facebookovou událost naleznete tady.

 

Děkujeme partnerům akce, kterými jsou: město Broumov, Agentura pro rozvoj Broumovska, Královehradecký kraj, Ministerstvo kultury, Bejdák & Ježek a Aeroklub Broumov.