Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít


OnStage novinky

V září spustily 4 volnočasové kroužky pro více jak 70 dětí z celého Broumova. Kroužky se konaly pravidelně každý týden a byl o ně velký zájem. Již nyní připravujeme další kroužky, které chceme spustit od nového školního roku – ten současný právě dobíhá, a proto přinášíme zdravici a poděkování od jedné z lektorek pohybově-tanečního kroužku, který probíhá v Centru pro rodinu Naděje Broumov:

„Školní rok pomalu končí a i děti z tanečního kroužku, tancující pod On Stage, se pomalu chystají na prázdniny. Tímto bych jim chtěla velice poděkovat za úžasnou práci a reprezentaci. Ráda bych také poděkovala celému týmu kandidatury, bez kterého by tento kroužek nevznikl a nefungoval, a také rodičům za spolupráci. Já i děti se moc těšíme na další sezónu.

Přeji všem krásné a klidné prázdniny. Kateřina Jirásková"

Máte doma dítko, které by rádo navštěvovalo nějaký z našich kroužků? Sledujte naše stránky, kde brzy zveřejníme nabídku kroužků na školní rok 2023/24.

Projekt vznikl pod hlavičkou kandidatury Broumova na Evropské hlavní město kultury a získal finance na přípravou fázi od Ministerstva pro místní rozvoj skrze národní iniciativu OnStage URBACT. Pro realizační fázi projektu jsme získali dotaci z Národního plánu obnovu. Projekt Na jeviště! je financován za finanční podpory Evropské unie pod registračním číslem 09727647.