Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít

Broumov 2028 na Rock for People

Nebojíme se velkých věcí. Přesně to má společné Broumov 2028 a Rock for People. My jako malé město u polských hranic ukazujeme, že nikdo není tak malý, aby na něm nezáleželo. Že se nemusíme bát zpomalit, ale taky využívat prostor pro experimentování a hledání nových cest – těch pomyslných i opravdových. Proto Broumov už 2 roky bojuje za titul Evropského hlavního města kultury. Příležitost pro celý Královéhradecký kraj. Společně chceme tvořit a podporovat kulturu, která souzní s přírodou. Ať už v prostředí unikátní broumovské krajiny, nebo v hradeckém Parku 360. 

Pohled na večerní areál Rock for People, Park 360 v Hradci Králové Jeden z koncertů Rock for People 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

Pod smělé vize, prostor tvořit a experimentovat se s klidným srdcem mohou podepsat i Rock for People. Společně chceme objevovat kulturu, která je udržitelná, ohleduplná ke svému okolí, ale taky otevřená všem bez rozdílu. Chceme ukázat, že právě taková kultura má obrovský dopad na dané místo a komunity, které jsou s ním provázané. Kandidatura na EHMK dává možnost spolupracovat, společně tvořit i čerpat inspiraci a zkušenosti od dalších evropských měst i organizací. 

Tým Broumov 2028 a Maiwaldovi akademie na komentované prohlídce areálu RFP Tým Broumov 2028 a Maiwaldovi akademie na návštěvě Rock for People 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

Letos náš tým vyrazil na jeden z největších hudebních festivalů v ČR seznámit se s jejich přístupy k enviromentální tematice, jaká řešení aplikují v areálu již nyní, i co plánují do budoucna. Myslíme, že už teď můžeme slíbit, že jste nás společně neviděli naposledy!