Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít


Pálení čarodějnic 2023 / Vivian - křest alba + hosté

Začátek: 30. 4. 2023, 19:00

Web: www.facebook.com/events/730363228541567/?ref=newsfeed

Pořadatel: Vivian a město Broumov

Broumov: www.facebook.com/Broumov

Místo konání: Areál Dětského hřiště, Broumov

Pálení čarodějnic 2023 / Vivian - křest alba + hosté

VIVIAN letos vydává nové album a chystá se ho pokřtít na domácí půdě! Kromě speciálního koncertu s nabitým programem dorazí také několik hostů a pozvání přijaly hned dvě spřátelené kapely, které Vám postupně představíme. Bude to parádní večer! ????
--------
Akce začíná v 19:00 zapálením ohně a následuje hlavní program.
Vstup ZDARMA
Občerstvení zajištěno
Pořádá: Město Broumov
--------
Vivian je čtyřčlenná formace z východočeského Broumova, která si svou tvorbu zakládá na českých textech a žánrově se řadí mezi rock s prvky popu a elektroniky.
Za dobu svého působení stihla vyhrát několik talentových soutěží, mezi nejznámější patří Skutečná liga a Šance Muzikus. Následně vystoupila na mnoha předních festivalech a dosud vydala dvě studiová alba.
https://vivianofficial.cz/video/
--------
Host č.1 - Natřije
Chlumecká kapela Natřije navazuje na moderní západní vlnu pop-punku, díky které jsou jedineční, a která má bezpochyby dnešní mladé generaci co říct. Poslední tři vydané klipy – Figurky, Závislost a Generace byly nasazeny ve vysílání TV ÓČKO. Titulní píseň posledního EP Figurky se stejnojmenným názvem má v současné chvíli přes 400 tisíc přehrání na Spotify. Má za sebou velmi povedené koncerty po boku kapel jako například UDG, Wohnout, Rybičky 48, Vypsaná Fixa, Komunál, Horkýže Slíže, Divokej Bill, Mig 21.
--------
Host č.2 - Crown for Sale
je čtyřčlenná pražská kapela. Ve své tvorbě se orientují na souhru žánrů jako metalcore, nu metal, hard rock nebo punk. Svou hudbou propojují aspekty více kytarových žánrů s důrazem na energii, údernou dynamiku a výraznou melodiku.
Hudba CROWN FOR SALE je autentickým vyjádřením jejich vlastního pohledu na dnešní svět a změnu hodnot, které hýbou se světem - ať už jde o vztahy, otázky všedního dne nebo smysl života.
 
Partnerskou akci pořádá město Broumov a hudební kapela Vivian