Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít


Sympozium ilustrace: Lustr on tour

Lokalita: Výstavní síň LokArt
Začátek: 12. 4. 2024
Konec: 20. 4. 2024

GPS souřadnice:
50°35'6,108"N
16°19'54,856"E

Galerie LokArt je otevřena každý den od 8.30 do 16.30.

V den vernisáže 20. dubna bude otevřena od 8.30 do 19 hodin. 

Sympozium ilustrace: Lustr on tour

Sympozium ilustrace, festival Lustr a město Broumov zvou na výstavu toho nejlepšího ze současné české i světové ilustrace. 

LUSTR započal svou výstavní tour v roce 2017 v brazilském Riu a od té doby pokračuje ve svém putování po celém světě. V Brazílii, Mexiku, Německu, Izraeli, Rusku, Belgii, Slovinsku a mnoha českých městech. Po pěti letech se vrací opět do Broumova do galerie LokArt.

LUSTR ON TOUR je nejen výstavním projektem, ale také dobrodružstvím, které propojuje tvůrce s diváky z různých koutů světa. Je to cesta plná inspirace, vzájemného poznávání a objevování různorodosti ilustrace a komiksu. V každém městě, kde LUSTR ON TOUR zastaví, se otevírá okno do světa kreativity a imaginace, které oslovuje srdce a mysli lidí bez ohledu na jazykové nebo kulturní bariéry. Tato putovní výstava zve na výjimečnou cestu, během které se ilustrace stává univerzálním jazykem spojujícím nás všechny, ať už jsme kdekoliv na planetě.

Místo konání
Výstavní síň LokArt

Výstavní síň LokArt

Výstavní síň LokArt se nachází ve 4. patře budovy Café Herzog na Mírovém náměstí v Broumově. Sál je využíván k výstavám, besedám, předávání ocenění apod.

Detail místa