Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít


Příběh medu/ The story of honey

Lokalita: Soulkostel
Začátek: 18. 5. 2024, 13:00

GPS souřadnice:
50°37'6,945"N
16°11'26,343"E
Akce byla podpořena z grantového programu Máme rádi Broumov(sko). 

Příběh medu/ The story of honey

Přijměte pozvání na časosběrnou výstavu fotografií o drobném včelaření a produkci medu. Součástí akce je doprovodný program - dílny na výrobu ubrousků a svíček ze včelího vosku a hmyzích domečků.

Doprava: zaparkujte/běžte pěšky z Vernéřovic, Meziměstí, Teplic nad Metují nebo Zdoňova. Z Vernéřovic, Bukové hory a Nového Dvora vás na výstavu dovede naučná včelí stezka.

Parkování: Parkování u Soulkostela a okolí není možné. Prosíme, přijďte pěšky nebo na kole.

 


A time-lapse photographic exhibition on a small-scale bee keeping practices and honey production. Accompanied by a DIY workshop on making bee boxes, bee wax candles and tea towels. Bring some food to prepare on fire!

How to get here: park in/walk from Vernéřovice, Meziměstí, Teplice nad Metují or Zdoňov. From Vernéřovice school, Buková hora and Nový Dvůr, a bee info trail will guide you to Soulkostel (count with additional 30 - 45min).

Parking: No parking available at Soulkostel and its vicinity. Please, walk or cycle!

 


Виставка фотографій про мале бджільництво та виробництво меду у форматі таймлапс. Супровідна програма - майстер-класи з виготовлення серветок і свічок з бджолиного воску та будиночків для комах.

Можливість смажити (власну) їжу на вогнищі!

Транспорт: припаркуватися /прогулянка пішки з Вернержовіце, Мезім'єсті, Тепліце-над-Метуї або Здонова. З Вернержовіце, Букової гори та Нового Двору до виставки веде навчальна бджолина стежка.

Парковка. Будь ласка, приходьте пішки або на велосипеді.

Místo konání
Soulkostel

Soulkostel

Soulkostel se nachází v lese u obce Vernéřovice v blízkosti vernéřovické studánky. Pravidelně se zde konají hudební akce a festivaly.  

Detail místa