Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít


Otiskni si město s Terezií Uzeitigovou

Lokalita: Městská knihovna Broumov
Začátek: 13. 4. 2024, 10:00

Web: www.sympoziumilustrace.cz/
GPS souřadnice:
50°35'9,281"N
16°19'55,181"E
Pro děti od 12 let a dospělé. 

 
Vstupné: 60 Kč
 
Rezervace lístků zde
 

Otiskni si město s Terezií Uzeitigovou

Sympozium ilustrace a Městská knihovna Broumov zvou na workshop pro starší děti a dospělé s účastnicí letošního Sympozia Terezou Uzeitigovou. 
 
Co tvoří město? Domy, stromy, kanály, holubi, věže, kočky, lidi? Nebo taky čtverce, čáry, fleky, otisky, barvy? Přijď to prozkoumat na výtvarný workshop. 
 
Terezie Unzeitigová studovala ilustraci a grafiku na plzeňské FDU a poté animaci na UMPRUM. Diplomovala filmem No Man's Delta pojednávajícím o krajině delty Dunaje. Autorsky se podílela na klima-dystopické ilustrované sérii Praha 2050, která byla vystavena v galerii Mimochodem. Její výstava Pražský East End získala cenu diváků na festivalu LUSTR 2021. Vystavovala také v galerii Vitríny Frýdlantská a na přehlídce společensky angažované ilustrace Hrot tužky.
Jako ilustrátorka pracovala pro Arniku, Zerowasters, Klimatickou koalici, časopis Host a další. V současné době se věnuje tvorbě autorského animovaného filmu Machine Mountain.
Jako lektorka vede workshopy animace a ilustrace. Je spoluzakladatelkou grafického plenéru Listy z Gasthausu.
 

Místo konání
Městská knihovna Broumov

Městská knihovna Broumov

Městská knihovna Broumov sídlí v budově na Mírovém náměstí 52, v prvním patře. Přístupná je hlavním vchodem z náměstí, přístup do knihovny není bezbariérový. V knihovně můžete využít služby

Detail místa