Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít


Natáčení talkshow Michaelův MASHUP

Přijďte se podívat na natáčení talkshow Michaelův MASHUP, kterou moderuje Michael Rozsypal (ČRo Plus, exDVTV, moderátor konference Broumovské diskuse).

Hosty speciálního letního open air dílu budou:

  • Roman Týc, umělec, spoluzakladatel skupiny Ztohoven
  • Bára Stárková, předsedkyně spolku Díky, že můžem

Dva hosté. Jeden moderátor. A jejich vzájemná interakce. Bez konfliktu, ale s inspirací. 

Pořad postavený na dvojicích, které byste k jednomu stolu neposadili, ale nakonec se prolnou jako ten správný mashup! Na první dobrou se ptáte, proč tito dva dohromady? Co mají společného? Souzní dohromady? Ale Michaelův Mashup vás přesvědčí, že ano!  

Diváci jsou přímo součástí show. A hrají důležitou roli…

Proč?

Rozhovorů je moc! Pořadů je moc! Debat jeden na jednoho je moc! Michaelův Mashup bude něco úplně jiného. Show je postavena na vzájemné inspiraci hostů. Žádná talkshow, kde mluví hlavně moderátor. Žádný rozhovor jeden na jednoho ve sterilním studiu. Hosté dostanou otázky, které ještě nedostali.  

Kdo? 

Michael Rozsypal je moderátor a novinář. Dva roky moderoval rozhovory v DVTV, před tím 8 let v Českém rozhlase. Setkal se s prezidenty, politiky, umělci, sportovci i filozofy. Jeden host mu v živém vysílání odešel ze studia. Jiný host se ve studiu přilepil v přímém přenosu přilepil ke stolu. Vymyslel a realizoval koncept interaktivních veřejných debat v regionech i debat o fake news pro studenty. Je aktivní na Twitteru i Instagramu. Miluje divadlo, operu a Jamese Bonda.

Vstup volný.

Neznáte Michaelův MASHUP? Mrkněte na předcházející díly pořadu na YouTube: https://www.youtube.com/@RozsypalMichael