Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít


Fotoworkshop: Broumovsko okem fotografa

Začátek: 22. 7. 2023, 16:00

Web: www.klasterbroumov.cz

Sraz: parkoviště na Hvězdě
Vstupné: 320 Kč / osoba
Minimální počet účastníků: 6 osob
Rezervace: martina.junkova@broumovsko.cz, t: 734 443 165
Pořadatel: Maiwaldova akademie – Vzdělávací a kulturní centrum Broumov, o.p.s. 

Fotoworkshop: Broumovsko okem fotografa

Krajinou Vás bude provázet fotograf Honza Musil, lektor a ambassador Zoner Photo Studio X.

"Projdeme se krásnou skalnatou krajinou. Půjdeme volným tempem, tak abychom měli čas vnímat okolní přírodu. Naučíme se pozorovat světlo a stíny, a hledat v nich zajímavé kontrasty a kompozice v krajině. Vysvětlíme si základní pojmy fotoaparátu a jak je nastavit, případně si ukážeme triky pro mobilní telefony. Cestou si zadáme fotoúkoly, na kterých si vyzkoušíme hledání kompozice a procvičíme vnímání světla. Kdo bude potřebovat poradit s nastavením jeho fotoaparátu, budu připraven odpovídat na vaše dotazy. Fotografie je pro mě životní cestou. Je to způsob, jakým objevuji a pozoruji svět. Díky fotografii mohu sdílet svá poznání lidem kolem sebe, přinést jim krásu a radost až k nim domů. Své fotografické zkušenosti rád předává další fanouškům fotografie." 

S sebou: Foťák (může být i mobil), svačinu a dostatek pití. Stativ a další objektivy výhodou.

Trasa: Hvězda - Jeskyně Kovárna - Hvězda (2,5 km; normální tempo 1h/fototempo 3h). Nutno se připravit na skalní terén a za mokrého počasí kluzký povrch.

Vhodné pro všechny milovníky fotografie, pro rodiny s dětmi. Ti, kteří mají pohybové problémy, se mohou přidat na poslední úsek v okolí Hvězdy, který je bez převýšení.

Místo konání
Broumov

Broumov

Město Broumov je více než sedm století správním, hospodářským a kulturním střediskem Broumovské kotliny. Největším turistickým lákadlem je komplex benediktinského kláštera s unikátní kopií Turínského plátna. Historie města Založení města Město Broumov

Detail místa