Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku
CZ
To chci zažít


TÝM

ADAM ONDRÁČEK

ADAM ONDRÁČEK

Bývalý člen týmu | koordinátor komunikace

Adam vystudoval Literární gymnasium Josefa Škvoreckého, VOŠ Publicistiky a posléze Marketingovou komunikaci na Univerzitě Karlově.

Působil jako jako novinář, posléze PR manažer a tiskový mluvčí velkých festivalů, jako je Divadelní festival Za dveřmi, festival pohybového divadla Nultý bod nebo multižánrový festival Živá ulice. Podílel se na propagaci řady kulturních projektů od galerie Artwall přes platformu Fřesh Fľesh, ilustrátorských bitev Secret Walls až po pop-up kluby Blink v opuštěných budovách v pražské Holešovické tržnici, brněnské textilce Vlněna nebo plzeňském kině Hvězda. Několik let spolurealizoval projekty v rámci Evropského hlavního města kultury Plzeň 2015.

Založil studio KONTRA. Své zkušenosti předává coby komunikační stratég, který radí firmám, veřejné správě i neziskovým organizacím. Má na starost strategii a realizaci komunikace kandidatury Broumov 2028. Rád běhá ultramaratony, ale bohužel to na něm není vidět. Ideálně je běhá sám, v lese, za deště a se svými dvěma bretaňskými ohaři. Až bude jaro, bude zuřivě zahradničit a pěstovat cokoliv, co se dá následně zužitkovat při jeho víkendových kuchařských seancích.

O Broumovsku říká, že je to takové české Skotsko. Ze začátku nikomu nerozumíte, ale nakonec si ho zamilujete. Adam se plánuje na Broumovsko přestěhovat se svojí ženou a provozovat víkendové rukodělné kurzy a gastro zážitky. Když se najde jablečný sad, tak začít vyrábět cider a calvados.